Jastrzębie Zdrój
ul. Wielkopolska 91
tel./fax: (032) 471-05-55
strona główna
napisz do nas
aktualności
historia i kronika
statut i dokumenty
struktura
cel i zadania
kluby i dyscypliny
kalendarz imprez
nasze specjalności
osiągnięcia
nasze gwiazdy
galerie
podziękowania
księga gości
linki
kontakt
 
,,VIII" Wojewódzka Spartakiada Rodzinna!!!
- 24.08.2015 -

 

Spartakiada dla całej rodziny

Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza do udziału w ósmej edycji Wojewódzkiej Spartakiady Rodzinnej, która odbędzie się w niedzielę, 30 sierpnia w Jarze Południowym. Początek tej tradycyjnie kończącej wakacje imprezy o 15:00.

 

W ramach Spartakiady Rodzinnej rozegrane zostaną zawody sportowe rzutu podkową, strzału na bramkę, serwisu siatkarskiego, rzutu osobistego do kosza i kolarskiego toru przeszkód (można startować na własnym sprzęcie). Organizator przewiduje rywalizację w trzech kategoriach: dzieci i młodzieży od 10. do 18. roku życia, dorosłych oraz osób niepełnosprawnych. Zapisy w dniu imprezy od 15:00 w miejscu rozgrywania konkurencji. Dla zdobywców miejsc na podium w każdej z kategorii przewidziane są puchary i statuetki. Ponadto dla dzieci przygotowane zostaną konkursy i zabawy oraz specjalny blok rekreacyjny.

 

- W Spartakiadzie Rodzinnej bierzemy udział na podstawie kart uczestnictwa, które po zaliczeniu wszystkich konkurencji wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Gwarantujemy super zabawę. Wstęp wolny - zachęcają działacze Miejskiego TKKF. Zadanie zostało dofinansowane z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

 

reklama

 

autor: MTKKF

« powrót

aktualności z klubów
wyszukiwarka wydarzeń
klub:
od:
do:
Copyright 2006 by TKKF
Wszelkie prawa zastrzeżone.